Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Wycieczki szkolne

Zapraszamy do obejrzenia nowej produkcji filmowej o naszych wycieczkach. Na Oskara 2023 się już nie załapiemy, ale zobaczyć warto.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

W siodle

Na kawałku własnej ziemi postawiliśmy dwa budynki, połączone ze sobą nie tylko ścianami, ale ideą przebywania w miejscu pełnym przyrody, pozytywnej energii i spokoju, które daje obcowanie z koniem (i normalnym człowiekiem). W komponowaliśmy w otaczającą nas zieleń ośrodek jeździecki wraz z kawiarnią i pokojami gościnnymi, mając nadzieję, że i Wy zechcecie się dopasować do tego wyjątkowego miejsca. Schowany fragment własnej przestrzeni, oddzielonej lasem od zgiełku i zbędnych szumów pozwala się na dłuższą chwilę wylogować z systemu. Liczymy na spotkania życzliwych ludzi, przy filiżance kawy, kubku herbaty, lampce wina lub przy innym jeszcze szkle - wystarczy zadzwonić i ustalić termin...

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Kulturalnie

W tym miejscu dobrze się słucha, więc otoczymy Was spokojnymi nutami,  pokażemy gdzie rosną najlepsze grzyby. Ściany przyozdobiliśmy obrazami naszych przyjaciół tworząc namiastkę galerii również dla innych, chcących pokazać efekty swojej malarskiej lub fotograficznej pasji. W regularnych odstępach czasu gościmy artystów z kręgu muzyki klasycznej, krainy łagodności, jazzu, blues'a. Dla bardziej energicznych mamy szeroką ofertę aktywnego wypoczynku, którego organizacją zajmujemy się od wielu lat. 

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Jazdy konne

Prowadzimy codzienne szkolenie jeździeckie, rekreacyjne na własnych, bezpiecznych koniach dla osób w każdym wieku. Jazda na miejscu i w terenie leśnym. Dysponujemy halą ujeżdżeniową z profesjonalnym podłożem. Organizujemy obozy jeździeckie, pikniki rodzinne na konikach, urodziny w stajni.

Zobacz więcej

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Rezerwacje Online

Koniecznie....

kup bilet

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!