Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Koncert Śląskiej Grupy Bluesowej 1/02/2019 (50pln)
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego 22 marca 2019

Kochani, 22 marca o godz. 19.00 spotkamy się z Andrzejem Poniedzielskim (poetą, satyrykiem, aktorem, autorem tekstów) w programie pt.: "Bo Kobieta,.."
W programie dużo inteligentnego humoru, satyra, piosenki w tematyce KOBIETA, MĘŻCZYZNA, relacje między nimi, SZCZĘŚCIE.
ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - autor piosenek min. dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Maryli Rodowicz.
Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2016 Katowice...

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Śląskiej Grupy Bluesowej 1 lutego 2019

Legendarna grupa śląskich bluesmanów: Leszka Windera, Michała Giercuszkiewicza i Mirka Rzepy w towarzystwie zaproszonych Gości zagra nam od 19.00. Cena biletu 50pln. Rezerwacje biletów na naszej stronce w zakładce KUP BILET.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Martyny Jakubowicz 1.03.2019

Martyna z zespołem doskonałych muzyków i piosenkami z nowej płyty Zwykły Włóczęga - polskiej wersji piosenek Boba Dylana. Początek koncertu 19.00

Zobacz więcej

Koncert Anity Lipnickiej 12.04.2019

12 kwietnia o 19.00 zapraszamy na koncert Anity Lipnickiej z zespołem. Przekrojowy koncert, kameralna, jak zawsze atmosfera, bilety po 120 pln - schodzą jak ciepłe bułeczki

Zobacz więcej

Wycieczki szkolne

Zapraszamy do obejrzenia nowej produkcji filmowej o naszych wycieczkach. Na Oskara 2016 się już nie załapiemy, ale zobaczyć warto.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

W siodle

Na kawałku własnej ziemi postawiliśmy dwa budynki, połączone ze sobą nie tylko ścianami, ale ideą przebywania w miejscu pełnym przyrody, pozytywnej energii i spokoju, które daje obcowanie z koniem (i normalnym człowiekiem). W komponowaliśmy w otaczającą nas zieleń ośrodek jeździecki wraz z kawiarnią i pokojami gościnnymi, mając nadzieję, że i Wy zechcecie się dopasować do tego wyjątkowego miejsca. Schowany fragment własnej przestrzeni, oddzielonej lasem od zgiełku i zbędnych szumów pozwala się na dłuższą chwilę wylogować z systemu. Liczymy na codzienne spotkania życzliwych ludzi, przy filiżance kawy, kubku herbaty, lampce wina lub przy innym jeszcze szkle. 
W tym miejscu dobrze się...

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Kulturalnie

W tym miejscu dobrze się słucha, więc otoczymy Was spokojnymi nutami, napalimy w kominku i w piecu na pizzę, żeby posmakować inaczej. Wygrzejemy Was w saunie, wytarzamy w śniegu za kuligowymi saniami, pokażemy gdzie rosną najlepsze grzyby. Ściany przyozdobiliśmy obrazami naszych przyjaciół tworząc namiastkę galerii również dla innych, chcących pokazać efekty swojej malarskiej lub fotograficznej pasji. W regularnych odstępach czasu gościmy artystów z kręgu muzyki klasycznej, krainy łagodności, jazzu, blues'a. Dla bardziej energicznych mamy szeroką ofertę aktywnego wypoczynku, którego organizacją zajmujemy się od wielu lat. 

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Jazdy konne

Prowadzimy codzienne szkolenie jeździeckie, rekreacyjne na własnych, bezpiecznych koniach dla osób w każdym wieku. Jazda na miejscu i w terenie leśnym. Organizujemy obozy jeździeckie, półkolonie w siodle, przejażdżki bryczką, kuligi, pikniki rodzinne na konikach, urodziny w stajni. Zapraszamy na zajęcia hipoterapii.

Zobacz więcej

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Koniecznie....

pensjonat dla koni częstochowa

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!