Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

PENSJONAT dla Koni

Polecamy Państwu ultra czysty, nowoczesny obiekt  zrealizowany w 2013 roku. Posiadamy 9 boksów o wymiarach 4x3m oraz myjkę wewnętrzną 4x4 z możliwością adaptacji na bardzo duży boks. Wszystkie stanowiska są wyposażone w maty gumowe, podłogowe i ścienne, renomowanej firmy Belmondo. Konie stoją na trocinach lub na innym - według życzenia klienta - podłożu. 

W każdym boksie zabezpieczone okno, automatyczne poidło, łatwo dostępny żłób. Każdy boks jest indywidualnie oświetlony. Stajnia zabezpieczona lampami owadobójczymi. Budynek wentylowany grawitacyjnie za pomocą automatyki okien dachowych (brak przeciągów). 

Hala ujeżdżeniowa w odległości 500m. Wymiary 40-20m, świetne podłoże, oświetlenie. Koszt 25pln / godzinę, lub 200 pln / konia/miesiąc.

Nad bezpieczeństwem w ciągu dnia czuwa dwóch pracowników, nocą  monitoring kamerami. 
Do dyspozycji klientów pensjonatu pozostają: nowoczesna siodlarnia, własna szafka, łazienka z prysznicem, myjka wewnętrzna i zewnętrzna, ujeżdżalnia duża 30x50, ujeżdżalnia mała 15x25, lonżownik, jazda w terenie, 5 % zniżki w kawiarni i w pokojach gościnnych. 

CENA 950 pln netto zawiera karmienie sianem i paszą, codzienne czyszczenie boksu i dostęp do w/w obiektów i pomieszczeń. Osobno płatna obsługa konia - według indywidualnych potrzeb klienta. Płatność w cyklach miesięcznych, po podpisaniu umowy.Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Rezerwacje Online

Koniecznie....

kup bilet

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!