Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

WYCIECZKI SZKOLNE


WYCIECZKI SZKOLNE z elementami dydaktyki – udana próba połączenia przyjemnego, aktywnego wypoczynku  z pożyteczną wiedzą nabywaną „przy okazji”. 

Propozycja dla wychowanków w każdym wieku, od przedszkolaków do studentów. 

Co ważne scenariusz wycieczki każdorazowo dopasowujemy do wymagań programowych i oczekiwań nauczycieli, jest to produkt na zamówienie.

Zapraszamy do obejrzenia "skrótowej" wersji wycieczki:

https://www.youtube.com/watch?v=CEkPFnZs4BU


Aktywna lekcja przyrody, geografii, terenoznawstwa czy obronności przeplatana jest z różnymi formami aktywności – do wyboru:

  • Marsz na orientacje

Po teoretycznym prologu ruszamy w las zaopatrzeni w mapy i kompasy, próbując odnaleźć naniesione na mapie i odwzorowane w terenie punkty orientacyjne lub w przypadku młodszych uczestników skarb. W trakcie deptania dowiadujemy się wszystkiego o otaczającej nas faunie i florze.

  • Gra paintballowa

Ubrani w wojskowe mundury, z maskami na głowach biegamy po lesie, malując się wystrzeliwanymi z markerów kulkami z farbą. Świetna zabawa  ucząca współpracy, osiągania wspólnego celu.

  • Wieża ze skrzynek

Uczestnicy układają zespołowo kilkumetrową wieżę ze skrzynek. Niby proste, ale z każdą kolejną skrzynką wzrasta stopień trudności i... wysokość konstrukcji. Niezbędny staje się więc fachowy sprzęt do asekuracji budowniczego – uprząż alpinistyczna, kask, lina a na jej końcu instruktor.

  • Slaclining

Uczymy się równowagi próbując chodzić po taśmie rozpiętej pomiędzy drzewami na niewielkiej, bezpiecznej wysokości

  • Skoki na batucie
  • Łucznictwo
  • Strzelnica
  • Obozownictwo
  • Boiska do koszykówki i badmintona

Podobne scenariusze realizujemy w trakcie organizacji IMPREZ URODZINOWYCH,  Do dyspozycji uczestników wszystkich imprez grupowych pozostaje stajnia z jej lokatorami: przejażdżki konne, spacery bryczką. Zapachy w cenie.

Idealne miejsce do organizacji:

Wycieczek szkolnych, imprez okolicznościowych, konferencji szkoleniowych, koncertów muzycznych, innych kulturalno – kulinarnych doświadczeń. 

Wycieczki szkolne do stajni Tarnowskie góry

/div>

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Rezerwacje Online

Koniecznie....

kup bilet

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!