Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

PENSJONAT dla Koni

Polecamy Państwu ultra czysty, nowoczesny obiekt  zrealizowany w 2013 roku. Posiadamy 9 boksów o wymiarach 4x3m oraz myjkę wewnętrzną 4x4 z możliwością adaptacji na bardzo duży boks. Wszystkie stanowiska są wyposażone w maty gumowe, podłogowe i ścienne, renomowanej firmy Belmondo. Konie stoją na trocinach lub na innym - według życzenia klienta - podłożu. 

W każdym boksie zabezpieczone okno, automatyczne poidło, łatwo dostępny żłób. Każdy boks jest indywidualnie oświetlony. Stajnia zabezpieczona lampami owadobójczymi. Budynek wentylowany grawitacyjnie za pomocą automatyki okien dachowych (brak przeciągów). 

Hala ujeżdżeniowa, wymiary 40-20m, świetne podłoże, oświetlenie. Koszt 25pln / godzinę, lub 200 pln / konia/miesiąc.

Nad bezpieczeństwem w ciągu dnia czuwa dwóch pracowników, nocą  monitoring kamerami. 
Do dyspozycji klientów pensjonatu pozostają: nowoczesna siodlarnia, własna szafka, łazienka z prysznicem, myjka wewnętrzna i zewnętrzna, ujeżdżalnia duża 30x50, ujeżdżalnia mała 15x25, lonżownik, jazda w terenie, 5 % zniżki w kawiarni i w pokojach gościnnych. 

CENA 1300 pln netto zawiera karmienie sianem i paszą, wyprowadzanie i sprowadzanie stada z łąki, codzienne czyszczenie boksu i dostęp do w/w obiektów i pomieszczeń. Osobno płatna obsługa konia - według indywidualnych potrzeb klienta. Płatność w cyklach miesięcznych, po podpisaniu umowy.Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Rezerwacje Online

Koniecznie....

kup bilet

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!