Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

W siodle

Na kawałku własnej ziemi postawiliśmy dwa budynki, połączone ze sobą nie tylko ścianami, ale ideą przebywania w miejscu pełnym przyrody, pozytywnej energii i spokoju, które daje obcowanie z koniem (i normalnym człowiekiem). W komponowaliśmy w otaczającą nas zieleń ośrodek jeździecki wraz z kawiarnią i pokojami gościnnymi, mając nadzieję, że i Wy zechcecie się dopasować do tego wyjątkowego miejsca. Schowany fragment własnej przestrzeni, oddzielonej lasem od zgiełku i zbędnych szumów pozwala się na dłuższą chwilę wylogować z systemu. Liczymy na spotkania życzliwych ludzi, przy filiżance kawy, kubku herbaty, lampce wina lub przy innym jeszcze szkle - wystarczy zadzwonić i ustalić termin.

W tym miejscu dobrze się słucha, więc otoczymy Was spokojnymi nutami, wytarzamy w śniegu za kuligowymi saniami, pokażemy gdzie rosną najlepsze grzyby. Dla bardziej energicznych mamy szeroką ofertę aktywnego wypoczynku, którego organizacją zajmujemy się od wielu lat. 

Naszą specjalnością są: wycieczki szkolne połączone z aktywnymi lekcjami przyrody, imprezy urodzinowe, zabawy taneczne dla grup zorganizowanych, kulturalnych ludzi, kameralne koncerty muzyczne i oczywiście wszystko to, co związane z wypoczynkiem w siodle, w „pięknych okolicznościach przyrody”…naturalnie, kulturalnie.

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Rezerwacje Online

Koniecznie....

kup bilet

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!