Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Półkolonie w Baranówce

Serdecznie zapraszamy na półkolonie, które organizujemy w naszym  Ośrodku Jeździeckim Ranczo Baranówka w Nowej Wsi Tworoskiej (gmina Tworóg).

I turnus: 24-30 czerwca

II turnus: 1-7 lipca


Kadrę stanowić będą wychowawcy oraz instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i konikami. Kuce i konie, na których będą prowadzone zajęcia są doświadczone i odpowiednio przygotowane do pracy z dziećmi.  Dla maluszków i mniej odważnych do dyspozycji będą mniejsze - 125 cm w kłębie, dla pozostałych odpowiednio większe.  Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

W programie dnia:
- przejażdżka konna
- gry i zabawy rekreacyjne:

skoki na trampolinie/ strzelanie z łuku/ taśma slackliningowa/ boiska/spacery leśne

-śniadanie i obiad

w ramach turnusu- przejażdżka bryczką; organizacja ogniska


KOSZT CAŁKOWITY wyniesie 550 PLN. Za dwa turnusy = 1025 PLN.
Drugie dziecko (rodzeństwo płaci 5% mniej). Trzecie dziecko (rodzeństwo płaci 10%mniej). Potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji jest wpłata 300pln/ turnus/osobę na konto Strefy. Całość kwoty należy wpłacić do 31 maja br oraz przesłać nam wypełniony kartę uczestnika (paszport).

 
Mapka dojazdowa do Rancza Baranówka tutaj: kliknij

Organizatorem jest nasze Biuro Usług Turystycznych Strefa Delfinkowych Przyjaciół. Jeśli się chcesz zapisać na tą lub na inne nasze imprezy KLIKNIJ. Na www.strefadelfinkowychprzyjaciol.pl  znajdziecie Regulamin oraz Paszport - do pobrania w zakładce Oferta- Obozy sportowe- półkolonie- Do pobrania.

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Rezerwacje Online

Koniecznie....

pensjonat dla koni częstochowa

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!