Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Koncert Renaty Przemyk 9 marca
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Napiórkowski&Lesicki 11 maja

Marek Napiórkowski i Artur Lesicki - czołowi polscy gitarzyści jazzowi, a także przyjaciele od lat dzieciństwa - po raz pierwszy w karierze nagrali płytę w duecie, formule wymarzonej, by w pełni ukazać ich wirtuozerię, a jednocześnie wydobyć to, co najpiękniejsze w muzyce Krzysztofa Komedy, Wojciecha Kilara, Andrzeja Kurylewicza, Andrzeja Korzyńskiego i Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza. Zestaw ponadczasowych kompozycji polskich mistrzów muzyki filmowej uzupełniają premierowe, autorskie utwory gitarzystów, utrzymane w klimacie, który najlepiej oddaje tytuł albumu: „Celuloid”.
Bilety po 80 pln - zakładka cennik - rezerwacje
początek koncertu 19.00

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

wieczór irlandzki 16/03/ 2018

Zapraszamy na obchody Dnia św. Patryka. Jak co roku będziemy się bawić przy muzyce irlandzkiej, zielonym piwie i tańcach skocznych dziewcząt. Grać będzie zespół DRAKE. Bilety po 60pln.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

wieczór gruziński 16/02/2018

kolejny z cyklu wieczór łączący kulturę kraju lub narodu z kulinariami poparty degustacją wina oraz obyczajów - tym razem Gruzji. Spotkanie z ciekawymi osobami, opowieściami o gruzinach w towarzystwie oprawy fotograficznej..koszt 130pln/ osoby, mamy tylko 17 miejsc.....

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Janusza Radka 13 kwietnia 2018

Janusz Radek- nietuzinkowy Artysta, niebanalny człowiek, niezwykły wokalista i kompozytor, a przede wszystkim charyzmatyczny frontman. Na scenie nie tylko świetnie śpiewa, jego osobowość i świetny kontakt z publicznością powodują , że potrafi przenieść widza w niezwykłe miejsca. Raz są to klimaty retro, raz przepiękne liryczne brzmienia własnych kompozycji. Innym razem zadziwia bardzo nowoczesną formą i interpretacją utworów, by za chwilę powrócić sentymentalnie do starszych piosenek.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Zabawa Karnawałowa 10 lutego 2018

Czy Wy wiecie, że już 10 lutego ostatnia sobota karnawału? My wiemy, i dlatego zapraszamy na wspólny ubaw po pachy w sałatce śledziowej.....koszt udziału 120pln/ człowieka. Razem bawi się 48 osób. Nasza muzyka, nasze jedzonko, nasz klimat....

Zobacz więcej

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Koniecznie....

pensjonat dla koni częstochowa

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!