Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

 


tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Zespołu U STUDNI (dawniej znane jako SDM)

Legenda polskiej tzw. poezji śpiewanej. Dawniej Stare Dobre Małżeństwo, po rozstaniu z liderem, powrócili do korzeni, do "studni" - poezji Adama Ziemianina i nie tylko. 1 grudnia o godz. 19.00 zabiorą nas w Krainę Łagodności z trzeciej,  nowej płyty. Bilety po 60pln.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert RazDwaTrzy Młynarski 19 stycznia 2018

ALBUM POWSTAŁY W WYNIKU BEZPOŚREDNIEJ SUGESTII PANA WOJCIECHA ZYSKAŁ OGROMNE UZNANIE WŚRÓD PUBLICZNOŚCI,  MIANO PODWÓJNEJ PLATYNY ORAZ DOSTAŁ NAGRODĘ FRYDERYKA 2008 W KATEGORII ALBUM ROKU POP.
ZESPÓŁ OD 2007 ROKU DO 2010 ROKU ZAGRAŁ Z TYM MATERIAŁEM  KILKASET ŚWIETNIE PRZYJĘTYCH KONCERTÓW W POLSCE I POZA GRANICAMI.
DLA UPAMIĘTNIENIA ZMARŁEGO NIEDAWNO MISTRZA WOJCIECHA JAK I Z POWODU JUBILEUSZU NAGRANIA PŁYTY,  PLANUJEMY  PRZYPOMNIENIE PUBLICZNOŚCI PIOSENEK WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO  W TRAKCIE SPECJALNYCH KONCERTÓW.
cena biletów 190/ 150/ 120...

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Katarzyny Groniec 24 listopada

Fantastyczna wokalistka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię oraz pazur sceniczny. Od ponad 30 lat w ścisłej elicie polskich piosenkarek. Z akustycznym trio, z piosenkami Agnieszki Osieckiej wystąpi w naszej muzycznej kawiarni o godz. 19.00. Bilety po 120/100/80 pln.

Zobacz więcej

Wycieczki szkolne

Zapraszamy do obejrzenia nowej produkcji filmowej o naszych wycieczkach. Na Oskara 2016 się już nie załapiemy, ale zobaczyć warto.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

W siodle

Na kawałku własnej ziemi postawiliśmy dwa budynki, połączone ze sobą nie tylko ścianami, ale ideą przebywania w miejscu pełnym przyrody, pozytywnej energii i spokoju, które daje obcowanie z koniem (i normalnym człowiekiem). W komponowaliśmy w otaczającą nas zieleń ośrodek jeździecki wraz z kawiarnią i pokojami gościnnymi, mając nadzieję, że i Wy zechcecie się dopasować do tego wyjątkowego miejsca. Schowany fragment własnej przestrzeni, oddzielonej lasem od zgiełku i zbędnych szumów pozwala się na dłuższą chwilę wylogować z systemu. Liczymy na codzienne spotkania życzliwych ludzi, przy filiżance kawy, kubku herbaty, lampce wina lub przy innym jeszcze szkle. 
W tym miejscu dobrze się...

Zobacz więcej

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Koniecznie....

pensjonat dla koni częstochowa

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!