Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Kolędowanie 6 stycznia godz. 17.00

Zapraszamy na wspólne kolędowanie całe rodziny. Grać będzie Trio Wojtka Kaczkowskiego, rzutnik jest, teksty są, wspaniała atmosfera jak zawsze. Koszt udziału 20pln/ osobę.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert Renaty Przemyk 9 marca 2018

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność. W 2014 roku...

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

Koncert RazDwaTrzy Młynarski 19 stycznia 2018

ALBUM POWSTAŁY W WYNIKU BEZPOŚREDNIEJ SUGESTII PANA WOJCIECHA ZYSKAŁ OGROMNE UZNANIE WŚRÓD PUBLICZNOŚCI,  MIANO PODWÓJNEJ PLATYNY ORAZ DOSTAŁ NAGRODĘ FRYDERYKA 2008 W KATEGORII ALBUM ROKU POP.
ZESPÓŁ OD 2007 ROKU DO 2010 ROKU ZAGRAŁ Z TYM MATERIAŁEM  KILKASET ŚWIETNIE PRZYJĘTYCH KONCERTÓW W POLSCE I POZA GRANICAMI.
DLA UPAMIĘTNIENIA ZMARŁEGO NIEDAWNO MISTRZA WOJCIECHA JAK I Z POWODU JUBILEUSZU NAGRANIA PŁYTY,  PLANUJEMY  PRZYPOMNIENIE PUBLICZNOŚCI PIOSENEK WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO  W TRAKCIE SPECJALNYCH KONCERTÓW.
cena biletów 190/ 150/ 120 - wszystkie sprzedane, ale można się zgłosić na listę rezerwową - w tym celu prosimy wysłać emaila biuro@ranczobaranowka.pl...

Zobacz więcej

Wycieczki szkolne

Zapraszamy do obejrzenia nowej produkcji filmowej o naszych wycieczkach. Na Oskara 2016 się już nie załapiemy, ale zobaczyć warto.

Zobacz więcej
tarnowskie gĂłry spotkania integracyjne

W siodle

Na kawałku własnej ziemi postawiliśmy dwa budynki, połączone ze sobą nie tylko ścianami, ale ideą przebywania w miejscu pełnym przyrody, pozytywnej energii i spokoju, które daje obcowanie z koniem (i normalnym człowiekiem). W komponowaliśmy w otaczającą nas zieleń ośrodek jeździecki wraz z kawiarnią i pokojami gościnnymi, mając nadzieję, że i Wy zechcecie się dopasować do tego wyjątkowego miejsca. Schowany fragment własnej przestrzeni, oddzielonej lasem od zgiełku i zbędnych szumów pozwala się na dłuższą chwilę wylogować z systemu. Liczymy na codzienne spotkania życzliwych ludzi, przy filiżance kawy, kubku herbaty, lampce wina lub przy innym jeszcze szkle. 
W tym miejscu dobrze się...

Zobacz więcej

Gdzie jesteśmy?

Ranczo Baranówka
ul. Leśniczówka 23
42-690 Nowa Wieś Tworoska
Tel: 32 450 09 19

Koniecznie....

pensjonat dla koni częstochowa

Zapraszamy na...

pensjonaty dla koni tarnowskie góry

Najnowsze w galerii

pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry
pyszna pizza tarnowskie góry

Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych wydarzeniach!